FIREMNÍ FOTOGRAF

Jakub Kruliš - svatební a rodinný fotograf, Slaný, Kladno, Praha

Jmenuji se Jakub Kruliš a jsem fotograf ze Slaného

Profesionálně fotím od roku 2016. Specializuju se na focení pro podnikatele a firmy. Nejbližší jsou mi byznys portréty, reportáže a eventy, focení nemovitostí a produktové fotografie.

Pro to, abych vám odevzdal dobrou fotku, nepotřebuju hromady rekvizit, stres ani trendy úpravy.  

Díky špičkové technice od Canonu vám firemní fotky na úrovni vyfotím v ateliéru, venku i v pronajatém prostoru. Vybavení od Canonu používám i proto, že má nejlepší barvy a pleťovku. Můžete se tak těšit na super fotky v přirozených barvách, přesně takových, jaké jste viděli kolem sebe při focení.

Při práci kladu důraz na poctivě odvedenou práci. Ke každému zákazníkovi mám individuální přístup a na zprávy odpovídám hned. Mám rád pohodu a nabízím vám ji nejen při domlouvání zakázky, ale i během focení a po odevzdání fotek.

Věřím svému citu pro kompozici, perspektivu a rád hledám zajímavé detaily. Nelekám se výzev. Pokud chce klient vyfotit něco, co neumím, řeknu to narovinu.

Kdykoli mám volnou chvilku, vyrážím na toulky do přírody. Fascinuje mě zejména zvlněná krajina Podkrkonoší a kopečky Českého středohoří. Mám rád svou ženu Lenku, dceru Elišku, syna Mikuláše, cestování, snowboard, longboard, origami a do ucha příjemnou muziku.

Fotím ve Slaném a okolí, na Kladně nebo v Praze. Eventy, produktové fotografie a byznys portréty fotím po domluvě po celé ČR

Jak fotím se můžete podívat v portfoliu. Co si o spolupráci se mnou myslí moji klienti si můžete přečíst v referencích.
A nebo nemusíte nic číst a pojďme spolu rovnou něco nafotit

9 důvodů, proč fotit se mnou

 1. Rychlá domluva a bezproblémová komunikace po dobu zakázky i po ní.

 2. Individuální přístup ke každému klientovi i zakázce.

 3. Focení se mnou je pohoda a ucítíte ji z výsledných fotek.

 4. Přirozené barvy a dobré světlo bez kouzel Photoshopu.

 5. Držím slovo a upravené fotky dodávám v dohodnutém termínu.

 6. Ochutnávku většinou posílám druhý den a všechny povedené fotky do týdne.

 7. Vysoká úroveň fotografií za férovou cenu, kterou si dopředu dohodneme.

 8. Touha se učit a zlepšovat, díky které vám můžu nabízet stále lepší služby.

 9. Hledám řešení out of box a nebojím se improvizovat.

Co nedělám:

 • Nelžu o tom, co umím a nezvyšuju klientům zbytečně náklady.
 • Neodevzdávám zákazníkům nekvalitní fotky.
 • Trendy úpravy v Photoshopu a výrazné retuše.
 • Nikoho nenutím do krkolomných póz nebo úsměvů.
 • Nefotím s hromadou rekvizit a půjčeného oblečení.
 • Nenechám se vystresovat a nebudu stresovat ani já vás 🙂
 • Neposílám neupravené fotky nebo RAWy.
Jakub je úžasný pohodář se smyslem pro humor i zachycení okamžiku. Jsem moc ráda, že jsme kápli s focením naší svatby právě na něj. Na všem jsme se bez problémů a rychle dohodli, první ochutnávka fotek dorazila hned druhý den a zbytek naprosto dle dohody. Jakube, ještě jednou díky, moc jsme si to užili!
Reference fotograf Jakub Krulis
Andrea Moravcová
Fotografické služby Jakuba Kruliše jsme využili již několikrát. Skvěle zdokumentoval průběh těhotenství a první měsíce života naší dcery. Fotky jsou přirozené, nevyumělkované a originální. Stejně jako fotograf. Oceňuji především časovou přizpůsobivost Jakuba, příjemné vystupování a velice rychlé dodání fotek. Na výsledek se vždy těšíme a nikdy nejsme zklamaní. Doporučujeme!
Reference fotograf Jakub Kruliš
Petra Kubrová
Chtěla bych všem doporučit Jakuba jako svatebního fotografa. Je to profesionál, který si vždy a všude poradí a najde všude to správné místo pro focení. Je vidět , že je zkušený, takže rozhodně nelitujeme, že jsme ho zvolili pro náš velký den. Velkým bonusem je, že Kuba je vtipný a jeho hlášky při focení prostě musí rozesmát každého, díky tomu jsme se cítili při focení s manželem i hosty skvěle, uvolněně a pohodově. Ochutnávka fotek přišla opravdu rychle, takže jsme se hned mohli pochlubit a z prvních ukázek jsme byli nadšeni. Jakuba moc doporučujeme a přejeme mu hodně úspěchů.
Denisa a Ludvík
Jakuba jsme si vybrali pro nafocení svatebního dne, a nemohli jsme si vybrat lépe! Domluva byla rychlá, a cena vzhledem ke kvalitě fotek více než skvělá. Při focení samotném jsme se velmi bavili, a díky pohodovému přístupu focení probíhalo příjemně a uvolněně. První ochutnávka fotek byla zaslána hned druhý den po svatbě, což nás velmi potěšilo. S fotografiemi jsme velmi spokojení, a díky Kubovi máme tyto naše nádherné vzpomínky zachycené na celý život!
Reference fotograf Jakub Kruliš
Maťa & Dejv
Oslovili jsme Jakuba již několikrát a pokaždé jsme byli velice spokojeni. Rozhodně si od něj necháme udělat fotky i v budoucnu. Díky němu máme zachyceny všechny naše důležité životní momenty. Oceňuji zejména jeho nápady a smysl pro detail a také jeho sympatické vystupování. Velké plus také bylo, že fotky našeho miminka přijel vyfotit přímo k nám domů a vykouzlil nádherné fotky, které vypadají jako ze studia. Rozhodně doporučuji.
Reference fotograf Jakub Kruliš
Kristýna Froňková
Naprosté nadšení z fotek i ze samotného focení. Opravdu jsme si to užili. Každá jednotlivá fotka je dokonalá a mohl by z ní být plakát. Fotograf vystihl skvělé momentky ze svatby, radost a dovádění dětí. Je jednoduché udělat hezkou fotku, když počasí přeje a všichni vypadají časopisově, ale udělat krásné fotky za špatného počasí se svatebčany středního věku a váhy - to je umění. Každá fotka je radost ať už vyjadřuje jakoukoli emoci. Tomu se říká nadání pro řemeslo. Děkujeme!
Reference fotograf Jakub Kruliš
Hanušovi
Focení s Kubou byl opravdový zážitek. Vse začalo bezproblémovou komunikací a domluvou o naší představě, místě a času. Potom, co nám Kuba na den focení objednal sníh i sluníčko, ihned nastolil přátelskou a uvolněnou atmosféru, která nám - amatérům pomohla k odlehčení stresu a přirozenému chování při focení.
Focení trvalo přibližně hodinu a půl a Kuba neustále nalézal krásná místa, která zapadala k tématu těhotenského focení a lichotila finálnímu výsledku, kdy máme fota z různých míst s různým pozadím a osvětlením. Při focení jsme se nasmáli více, než když jdeme s přáteli na pivo.
První náhledy Kuba poslal ještě ten den! Ohromné množství přirozeně upravených fotografií zaslal během 5 dnů! Úžasné! Za mě opravdu skvělá zkušenost, vše proběhlo bez problémů, rychle, hladce a s výsledky jsme nad míru spokojeni.
Pokud hledáte fotografa, co zvěční Váš životní moment, neváhejte Kubu kontaktovat a domluvit si s nim skvělé odpoledne!
Reference fotograf Jakub Kruliš
Dominika Praisová
Naše svatba na kolejích byl krásný neopakovatelný zážitek. Díky skvělým fotkám od Kuby si vše můžeme kdykoli připomenout, přátelský, ale profesionální přístup, pohoda. Moc všem doporučujeme!
Děkujeme za krásné fotografie naší rodiny, moc se povedly. Jakubovi fotografie mají duši, zachycují kouzelné nezapomenutelné okamžiky. Jakuba mohu vřele doporučit. Určitě jeho služeb ještě využijeme.
Lenka Masnerová

Objednat focení je jednoduché...

Vyplňte, prosím, tento formulář. Do 24h se vám ozvu a domluvíme se. Budu se moc těšit!

Poptávka focení

Volat mi můžete na:

nebo mi napište..

Jsem na WhatsAppu, Messengeru nebo pošlete starý dobrý e-mail.

Můžete mě začít sledovat na FB nebo IG, kde sdílím nejnovější fotky.