Byznys portrét

byznys portrét

Pojďte s kůží na trh!

Potřebujete byznys portrét na web, Linkedin nebo do magazínu? Chcete udělat dobrý dojem na zákazníky? Pojďme spolu vyfotit moderní, stylové byznys fotografie, které vás představí jako profesionály v oboru a zároveň ukážou velký kus vás samotných.

Nafotím pro vás také profilové fotky, které je můžete použít v propagačních materiálech, na webových stránkách v sekci kontakty, o nás nebo jako hlavičky v emailové komunikaci. 

Fotit můžeme venku, u vás v kanceláři, v ateliéru nebo v pronajatém prostoru.

Zakládám si na vstřícném, lidském přístupu bez stresu, takže se nemusíte ničeho bát. Uvidíte, že i byznys focení může být zábava. 

Ceník

Byznys portrét

3 500
  • 5 profesionálně upravených portrétů

Profilovky

Kč / ks* 500
  • na bílem a černém pozadí nebo dle dohody

Byznys portréty fotím ve Slaném a okolí, po domluvě za vám mohu přijet kamkoliv – třeba do Prahy, Plzně, Liberce, Hradce Králové, Pardubic, Brna nebo do Ostravy.

S fotografem Jakubem Krulišem spolupracujeme delší dobu. Fotil nám byznys portréty vedení firmy a profilové fotky zaměstnanců. Pravidelně nám fotí eventy a firemní akce. Oceňuji bezproblémovou komunikaci, rychlé dodání fotek a odlehčenou atmosféru při samotném focení. Těšíme se na další spolupráci.
Produktová fotografie Praha, Hradec Králové
Matěj Kapošváry
CEO Shopsys
Jakuba Kruliše jsem si vybrala na základě pozitivních ohlasů a jeho skvělého portfolia. Oslovila jsem ho, aby mi udělal byznys fotky na web a pro použití na sociálních sítích. Společně jsme vybrali prostor, který ladil s barvou i cílovou skupinou mé značky. Focení bylo zábavné a během hodiny jsme měli hotovo. Moc doporučuji všem, kteří jsou z focení nervózní, Jakub umí skvěle uvolnit atmosféru.
Byznys portrét Praha, Hradec Králové | fotograf Jakub Kruliš
Klára Robková
digitální asistentka

Objednat focení je jednoduché...

Vyplňte, prosím, tento formulář. Do 24h se vám ozvu a domluvíme se. Budu se moc těšit!

Poptávka focení
Pokud preferujete konkrétní datum
Např. adresa provozovny. Pro byznys portréty nebo produktové fotky rád doporučím vhodné místo focení.
Přejít nahoru